Aktualny temat: Sampol. PHU
Zapraszamy do oceny szkół nauki jazdy znajdujących sie w grudziądzu, jeżeli jakiejś szkoły brak, a zapewne tak to prosimy o wysyłanie informacji: grudziadz@eserwis.info, temat jest ciekawy jak sądzimy

Sampol. PHU

Nieprzeczytany postprzez atm » 2008-11-24, 22:09

tel. / fax: 0 56 462 47 56

adres:
86-300 Grudziądz,
marsz. Piłsudskiego 58

Dyskusja przeniesiona z: http://forum.egrudziadz.p...-ludzi-vt76.htm

Zapraszamy do oceny
Awatar użytkownika
atm
Administrator

Miejscowość: Grudziądz

ja jestemzadowolona

Nieprzeczytany postprzez monika » 2008-11-25, 04:36

ja dobrze wspominam te szkołe, zdałam za pierwszym razem - ale opinie słyszałam różne zależy na jakiego się egzaminatora trafi
monika

sampol taki sobie

Nieprzeczytany postprzez monika » 2009-03-21, 01:36

chodziłam do tej szkoły i faktycznie zlewali troche mnie prowadzący musiałam się prosić by sie umówic na jazdę, nie wiem czy takie oblęznenie tam jest ? ale zdawłam co rpawda za 2 razem:) słyszałam że word gwarantuje zdanie za 1 razem albo zwrot kasy ciekawe co ?
monika

Tylko nie tu

Nieprzeczytany postprzez popo » 2009-07-18, 08:11

NNNNNNie polecam tej szkoły. zapomnijcie więcej nie pisze bo mi się nawet nie chce.zresztą byłyby same k... i h... :p
popo

Tylko nie tu

Nieprzeczytany postprzez popo » 2009-07-18, 08:16

Aha zobaczcie co piszą o nich w zakładce oceń sklep, usługodawcę....żenada
popo

NIE POLECAM

Nieprzeczytany postprzez manam » 2009-07-30, 10:05

UWAGA NA TĄ SZKOŁĘ - OSZUŚCI
manam

Nieprzeczytany postprzez czarny » 2009-08-04, 10:37

a ja polecam
czarny

Nieprzeczytany postprzez fryzia » 2009-08-09, 16:46

ja polecam,milo wspominam,bardzo ciekawie prowadzony kurs,z poczuciem humoru wogole sie nie nudzilam na kursie,bardzo mily i sympatyczny wykladowca,odpowiedzial mi na wszystkie pytania i watpliwosci,dokladnie wyjasnil,a jesli chodzi o godziny jazdy nie mialam zadnego problemu,jezdzilam z jednym instruktorem,super gosc wszystko mi tlumaczyl i objasnial,cierpliwy i spokojny jezdzilam z Nim do konca wczoraj zdalam prawko za pierwszym razem!!!u pana Licy a to podobno niemozliwe;-)instruktor zabral mnie na plac Wordu i objasnial mi wszystko co i jak nalezy wykonywac-nie mialam zadnego problemu;-)polecam wszystkim i kurs i jazde(polecam Pana Pawla-swietny i solidny instruktor)
fryzia

Miejscowość: wiocha

Nieprzeczytany postprzez Max » 2009-10-29, 20:07

SAMPOL jest super !!!!! Chodziłem na kurs i jestem zadowolony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I POWIEM ŻE JEST TAM SUPER

P
O
L
E
C
A
M

S
A
M
P
O
L
Max

Miejscowość: Grudziądz

ODRADZAM SAMPOL

Nieprzeczytany postprzez ja » 2009-11-15, 23:31

Instruktor stale nie ma czasu dla mnie, a jak się już umówi na jazdę to jeździmy po mieście i załatwiamy jego sprawy z 2h jazdy ze 40 minut przesiedziałem w aucie czekając aż Pan coś załatwi....
Na egzaminie miałem parkowanie równoległe a instruktor mi tego w ogóle nie pokazał, dopiero na egzaminie dowiedziałem się co to jest....
NIE POLECAM !!!!! ODRADZAM !!!!!!
ja

szkoła jak kazda inna

Nieprzeczytany postprzez monika » 2009-11-22, 04:36

szkoła jak szkoła sa zadowoleni i mniej zadowoleni ja należe do niezadowolonych:) nie wspominam miło
monika

sapmol

Nieprzeczytany postprzez sonia » 2009-11-24, 23:14

ja uwazam ze to bardzo szkola to ze instruktorzy nie maja czasu na jazdy dodatkowych kursantow wynika z tego oprocz pracy instruktora mja tez inne prace zajecia najlepiej jezdzi 7 dni w tygodniu po 10 godzin bo wszycy chca jezdzic nalezy tez zworiciuwage ze ta firma ma bardzo duzo kursantow i ograniczona liczbe instuktorow. czsami wystarczy logicznie pomyslec ze nie jest sie pepkiem swiata
sonia

zajeci instruktorzy

Nieprzeczytany postprzez monika » 2009-11-25, 02:01

no cóż skoro instruktorzy sampolu sonia twoim zdaniem maja inną pracę niż nauka kursantów, to chyba im ktos źle poukładał zajecia.

moze i inną maja ale jak to czytam to sie zastanawiam:
czy to firma zarządzana przez kogoś czy totalny bałagan - lub bajzel, bo tak sugierujesz w swojej wypowiedzi
monika

hmm

Nieprzeczytany postprzez marcin » 2009-12-03, 09:18

duża firma to i szefostwo nie kontroluje pracowników i tak sie trochę to rozłazi co jest na minus, przychodzą odchodzą zlewają sprawę bo to dorabianie zamiast zarabianie a potem ludzie na forum wypisuja różne rzeczy :) bo i maja uzywkę
marcin

Nieprzeczytany postprzez nati » 2010-03-02, 18:17

Jestem bardzo zadowolona z SAMPOLU. Profesjonalne podejście, zrozumiałe zasady uczestnictwa na kursie. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom teoretycznych i praktycznych umiejętności - i wedle mnie wszystko jest spełnione solidnie. Oczywiście z odrobiną własnego samouctwa i chęci. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.
nati

Nieprzeczytany postprzez marcin » 2010-03-03, 15:57

na moje lekki bałagan. ale jak to duże firmy bardzeij klient anonimowy jest większa masowa, mniejsze staranie mniej kontroli, ale ba
marcin

nie polecam

Nieprzeczytany postprzez farcik » 2010-05-10, 12:10

nie polecam tej szkoły, jeśli chodzi o kat. C .Przecież nie mają nawet placu. Pewnego dnia chciałem spróbować jazdy po łuku i ..... instruktor zawiózł mnie na jakiś plac budowy.
po placu ani śladu, tylko jakieś klepisko. śmieszne.zmieniłem szkołę teraz ćwiczę prawdziwy łuk i nawet mi wychodzi. BŁAGAM NIE SUGERUJCIE SIĘ CENĄ.
farcik

Nieprzeczytany postprzez ania » 2010-05-10, 22:55

oni nie mają placu manewrowego? to jakim cudem uczą ?
ania

Nieprzeczytany postprzez kurstantka sampolu » 2010-07-23, 20:43

ludzie zzłoci.. puknijcie sie w te zakute łebki...
jak mozecie narzekac na to ze instruktor was olewa? czy wy wiecie ile tam jest ludzi?! na samej teorii bylo was prawie 40osob. kursy sa 2 w miesiacu, a instruktorow chyba 7. kazdy z was jezdzi po 2-3 godziny, czego wy chcecie?! sami byscie chcieli pracowac jak najkrocej to czego wymagacie od nich? wystarczy troche logicznie pomysleć. a druga sprawa olewanie - ile razy ktos wyslal sms do instruktora 'sory jutro nie moge, bo jestem na imprezie i chleje w nieziemskie'? jakie podejscie takie traktowanie, tak wiec roszczenia i pretensje tylko do siebie
kurstantka sampolu

Nieprzeczytany postprzez MIKI » 2010-07-26, 08:40

SAMPOL TO CIENIZNA.
MIKI

Następna

Forum: Ocena szkół nauki jazdy z Grudziądz Wróć do forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości